Aktualności

Zajęcia pokoleniowe w Jurczycach

Seniorzy z Placówki w Jurczycach w ramach współpracy z Sołtysem Jurczyc p. Jerzym Kłępa w Pracowni Orange brali udział w zajęciach pokoleniowych. Babcie, Dziadkowie i wnukowie bawili się super.

Wystawa szopek Krakowskich

Dzisiaj, czyli 27 stycznia Seniorzy placówki w Jurczycach wybrali się do Krakowa na Wystawę Szopek. Wystawa w tym roku obchodzi 80 rocznicę. Mieliśmy ten zaszczyt że naszym przewodnikiem była p. Małgorzata Niechaj – Kurator wystawy. Dziękujemy.

Dzień Babci i Dziadka w Radziszowie

Dzień Babci i Dziadka w tym roku obchodzony był w integracji dwóch placówek -uczestników z Jurczyc i Radziszowa. W Dworze Dzieduszyckich dzieci z Przedszkola Samorządowego w Radziszowie wraz z Gronem Pedagogicznym zaprezentowali Jasełka, z przepiękną oprawą muzyczną, dedykowane Seniorom. Dla wspaniałych Babć i Dziadków zabrzmiało również Sto lat Te piękne chwile zapadną na zawsze w…
Czytaj dalej

Dzień Babci i Dziadka w Jurczycach

Dziś w Jurczycach wielkie święto. Seniorzy obchodzili Dzień Babci i Dziadka. Wszystkim życzy 100 lat.

Biblioterapia w Jurczycach

W ramach współpracy z Biblioteką w Radziszowie dzisiaj w Jurczycach odbyły się zajęcia z bibliotekarką p. Agnieszką. Nasza placówka ma swoją kartę czytelniczą.

Kolęda w Jurczycach

W placówce w Jurczycach odbyła się kolęda, ksiądz z Radziszowa pobłogosławił placówkę, oraz wszystkich jej uczestników. Było uroczyście.

Ukraińska Wigilia

Wspólne świętowanie Wigilii Ukraińskiej z liczną grupą uchodźców z Ukrainy. Matek z dziećmi z Seniorami z Radziszowa. Improwizacja Jasełek, Kolędowanie jak również degustacja wigilijnych potraw ukraińskich w Domu Pomocy Społecznej Armada Clinic

Kolędowanie w Jurczycach

Dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem…. Tak dzisiaj Seniorzy z Jurczyc śpiewali kolędy w ramach zajęć z muzykoterapii.

Sylwester w Jurczycach

Mnóstwo dobrego szampana, super zabawy do rana, a w roku tym co będzie niech radość gości wszędzie. Takie życzenia składali sobie Seniorzy z Jurczyc.

Sylwester w Radziszowie

Sylwester 2022. Tak kończyli miniony rok uczestnicy Placówki Wsparcia Dziennego w Radziszowie. Do zobaczenia w Nowym Roku

Witamy, w czym możemy pomóc?