Aktualności

Przygotowanie do Niedzieli Palmowej

W ramach współpracy Seniorzy Placówki Dziennej Opieki i Aktywizacji Osób Starszych w Jurczycach razem z Kobietami Twórczymi wykonywały niepowtarzalne i pełne wiosennych kolorów PALMY.

Msza Wielkanocna

W dniu wczorajszym w placówce w Skawinie z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych Odbyła się msza święta wraz z namaszczeniem chorych i poświęceniem palm. Po mszy świętej ksiądz dostał od Seniorów drobny upominek, sam również obdarował naszych drogich Uczestników drobnymi podarkami.

Zajęcia cykliczne z biblioterapii

W dniu 29 marca w ramach zajęć cyklicznych z biblioterapii w Placówce Dziennej Aktywizacji i Opieki Osób Starszych w Jurczycach p. Agnieszka z Biblioteki w Radziszowie prezentowała i zachęcała do przeczytania książek które warto przeczytać.

Palmy wielkanocne w Skawine

Seniorzy z Skawiny wykonują piękne palmy Wielkanocne. Podczas zajęć terapeutycznych każdy Senior wykonuje własnoręczne palmę, dzięki czemu w Placówce w Skawine jest mnóstwo niepowtarzalnych pięknych palm.

Kwesta przy kościele w Radziszowie

W ostatnią niedzielę przy kościele w Radziszowie pracownicy wraz z chętnymi Seniorami prezentowali swoje piękne dzieła wielkanocne. Wszystkie dzieła zostały zrobione własnoręcznie przez Seniorów z Radziszowa i Jurczyc w ramach prac terapeutycznych.

Warsztaty o Janie Pawle II

15 marca 2023r. Placówka Dziennej Opieki i Aktywizacji Osób Starszych z Jurczyc i z Radziszowa oraz z Placówki Specjalistycznej ze Skawiny w ramach zajęć kulturalno oświatowych wzięła udział w warsztatach o Janie Pawle II w Instytucie Dialogu Międzykulturowego Jana Pawła II w Krakowie.

Dzień Mężczyzny

Był Dzień Kobiet, a w piątek był Dzień Mężczyzny. W Placówce Dziennej Opieki i Aktywizacji Osób Starszych w Jurczycach Panowie obchodzili tak ważne dla nich święto. Były życzenia i dużo śmiechu.

Dzień kobiet w Radziszowie

Dzień Kobiet tak pięknie świętowali w tym dniu uczestnicy placówki w Radziszowie

Dzień kobiet w Skawinie

Dzień kobiet był obchodzony również w Placówce w Skawinie. Piękne podarunki otrzymały uczestniczki w placówce. Seniorzy nie zapomnieli również o kobietach pracujących w placówce i im również podarowali drobny upominek

Witamy, w czym możemy pomóc?